100%PURE – čistá prírodná kozmetika plná pigmentov z ovocia a zeleniny

100%PURE® – zdravá výživa pre vašu pokožku

 

100%PURE® nie je len o značke. Našou misiou a zároveň záväzkom je vyrábať tie najčistejšie a najzdravšie produkty. Vzdelávame ľudí o dôležitosti toho byť 100%PURE a vedieme udržateľný život z hľadiska životného prostredia.

Chránime prírodu a životné prostredie

Prírodné zložky, s ktorými pracujeme, pochádzajú priamo z prírody. Namiesto vody používame Aloe Vera a naše produkty sú 100% prírodné. Neobsahujú žiadne toxíny, umelé farbivá, vône či konzervanty.  K chemickým zmenám dochádza iba pri biologických procesoch ako sú fermentácia, destilácia či spracovanie za studena.

Susie Wang – zakladateľka a produktová vývojárka

“Mojím poslaním je vytvoriť absolútne najzdravšie, najčistejšie a najvýživnejšie zloženia produktov.”

Patentovali sme metódu použitia ovocných a zeleninových pigmentov

Najvýznamnejší objav zakladateľky 100%PURE®, Susie Wang, je využitie ovocných a zeleninových pigmentov v kozmetike. V jeden obyčajný deň si Susie pri zbieraní ovocia v záhrade všimla, ako ľahko sa jej od neho zafarbili prsty. Už vtedy vedela, že objavila niečo naozaj výnimočné.

Vďaka jej objavu dnes používa 100%PURE® na farbenie prírodnej kozmetiky iba ovocie, zeleninu, čaj, kávu a kakao. Naše ovocné pigmenty sú 100% prírodné a navyše plné vitamínov a antioxidantov.

Výrobky netestujeme na zvieratách

Žiadne zložky našich výrobkov, ani samotné výrobky, nie sú testované na zvieratách, a to nikde na svete. Vďaka tomu nám bol udelený celosvetovo platný certifikát HCS. Značka 100%PURE® zároveň zhromažďuje rôzne fondy na otváranie útulkov a poskytuje finančnú pomoc opusteným zvieratám.

Zamerali sme sa na celkovú biologickú odbúrateľnosť produktov

Výrobky 100%PURE® sú čisté a biologický odbúrateľné. Balíme ich do obalov z recyklovaných plastov, skla, papiera či dokonca plechoviek od limonád. Potlač obalov je z netoxického atramentu zo zeleniny.

Namiesto vody používame Aloe Vera

Všetky naše výrobky sú bez obsahu čo i len kvapky vody. Vodu sme nahradili čistou šťavou z bio Aloe Vera a hydrosolom z bio ruže. Pokožku tak krásne hydratujú a zároveň vyživujú. Okrem toho ju vďaka obsahu antioxidantov a vitamínov chránia pred voľnými radikálmi, čím pôsobia ako prevencia proti stárnutiu pokožky.

Patentovali sme 100% prírodný konzervačný systém

Nielen ovocné a zeleninové pigmenty sú zárukou našej kvality. V 100%PURE® využívame iba prírodné konzervanty. Tento konzervačný systém je založený na využívaní byliniek ako je rozmarín, tymián, oregano, voduľka kanadská a zemolez japonský. Okrem toho aj samotná vysoká koncentrácia vitamínov a antioxidantov bráni rýchlej oxidácii produktov. Vďaka tomu máte vždykvalitnú a čerstvú kozmetiku.

Snaha žiť so súcitom, láskou a empatiou nám pomáha zlepšovať životy miliárd ľudí a zvierat na svete.

Našim mottom je oplatiť prírode jej láskavosť a byť k nej šetrní.