ZDRAVÁ VÝŽIVA PRE VAŠU POKOŽKU

 

100% PURE® je organická kozmetická firma zameraná na poskytovanie zdravej starostlivosti o pleť, dekoratívnej kozmetiky a produktov „bath and body“, teda výživné produkty pre telo a kúpeľ.

100% PURE® je najčistejšia a najzdravšia výživa pre našu pokožku vyrábaná z BIO prírodných surovín najvyššej kvality. Produkty sú:

 • 100% BIO prírodné VEGAN*
 • CRUELTY FREE – netestované na zvieratách
 • BEZ škodlivých toxínov
 • BEZ umelých farbív
 • BEZ umelých vôní
 • BEZ syntetických chemických konzervačných látok

 

100% PURE® je jediná dekoratívna kozmetika na svete vyrobená patentovanou metódou z farebných pigmentov ovocia a zeleniny.

Značka 100% PURE®  bola založená v Napa, v Kalifornii v roku 2005, momentálne sídli v Silicon Valley, Kalifornia, USA. Zakladateľkou je SUSIE WANG, ktorá je zároveň aj produktovou vývojárkou firmy, vášnivá žena, ktorá neustále obnovuje, vylepšuje a vytvára. Viac informácií si môžete prečítať TU: SUSIE WANG

 

100% PURE® chráni životné prostredie.

100% PURE® vyrába zdravé produkty pre naše telo a tiež dbá na životné prostredie. Naše výrobky sú čisté, biologicky odbúrateľné a sú balené do obalov, ktoré sú z recyklovaných plastov, skla, plechoviek od limonád a papiera. Na potlač obalov sa používa netoxický atrament zo zeleniny.

 

100% PURE® miluje zvieratá a pomáha im.

Výrobky sú vyrábané bez krutosti, to znamená, že žiadne zložky ani konečné výrobky nie sú testované na zvieratách, a to nikde na svete. Značke bol udelený celosvetovo platný certifikát HCS (www.leapingbunny.org). 100%PURE® zachraňuje opustené zvieratá, poskytuje finančnú pomoc pre opustené zvieratá a zhromažďuje rôzne fondy na otváranie nových útulkov.

 

100% PURE® využíva patentovanú metódu použitia ovocných a zeleninových pigmentov.

Väčšina výrobcov dekoratívnej kozmetiky používa chemické farbivá a minerály. A to je jeden z niekoľkých jedinečných patentovaných technológií, ktoré nás odlišujú od konkurencie. Jedine 100%PURE® využíva patentovanú metódu použitia ovocných a zeleninových pigmentov. Všetky antioxidanty a vitamíny z týchto pigmentov si tak nanášate priamo na pleť, a tie potom pôsobia blahodárne a výživne na Vašu pokožku. Tento super nápad dostala Susie (zakladateľka), keď na svojej záhrade zbierala černice a tie jej zafarbili prsty. Využívanie ovocných a zeleninových pigmentov v kozmetike je naozaj prevratný objav a je jedným z najvýznamnejších inovácií v oblasti dekoratívnej kozmetiky vo svete.

 

100% PURE® používa ALOE VERA namiesto vody.

Výrobky 100% PURE® neobsahujú vodu. Voda je nahradená čistou šťavou z bio Aloe Vera a hydrosolom z bio ruže (kvetinová voda), ktoré pokožku úžasne hydratujú, vyživujú, regenerujú a ukľudňujú. Výrobky tak chránia pokožku pred voľnými radikálmi ako je smog, cigaretový dym, slnečné žiarenie, a to vďaka veľkému obsahu antioxidantov a vitamínov. Voľné radikály spôsobujú predčasné stárnutie a rôzne prejavy stárnutia pokožky ako sú napríklad: vrásky, strata elasticity, pigmentové škvrny, dehydratácia pleti a podobne.

 

100% PURE® vlastní patent na 100% prírodný konzervačný systém.

Dávame prednosť prírodným konzervantom pred chemickými a umelými. 100% PURE® využíva jedine prírodné konzervanty. A to sú rastliny a bylinky. Pri výrobe sa používa jedinečná technológia na stabilizáciu oxidácie u činných zložiek výrobkov. Značka má patent na 100% prírodný konzervačný systém, ktorý je založený na využívaní byliniek, konktrétne:

 • Rozmarín
 • Tymián
 • Oregáno
 • Voduľka kanadská
 • Zemolez japonský

A takisto vysoká koncentrácia vitamínov a antioxidantov, ktoré zabraňujú aby sa produkty rýchlo kazili. Vyrába sa vo veľmi malom množstve, častejšie a s minimálnymi skladovými zásobami. Pre Vás, aby ste mali stále kvalitnú a čerstvú kozmetiku.